Najnowszej generacji, wielozadaniowy aparat do badań ultrasonograficznych klasy PREMIUM – Resona 7 trafił właśnie do Centrum Medycznego Inmedico w Tychach. Innowacyjny w swojej technologii aparat USG pozwala na wnikliwą ocenę diagnostyczną, będącą podstawą trafnej diagnozy. Jest to pierwszy na Śląsku aparat ultrasonograficzny z systemem V flow do precyzyjnej oceny zwężenia tętnic szyjnych!

JAKOŚĆ OBRAZU, PREZYCJA DIAGNOZY

Aparat USG Resona 7, na którym pracują specjaliści Inmedico, został oceniony jako najbardziej zaawansowany technologiczne aparat ultrasonograficzny. Intuicyjny oraz inteligentny system, najwyższa jakość technologii obrazowania ultradźwiękowego z wszechstronnymi narzędziami analitycznymi przekłada się na komfort i precyzję wykonywanych badań. Dokładność oraz wysokiej rozdzielczości obrazy pozwalają lekarzowi na wnikliwą ocenę diagnostyczną oraz na wykrywanie nawet najmniejszych zmian i nieprawidłowości.

Na aparacie USG marki Resona 7 w CM Inmedico pracują na m.in.: chirurdzy naczyniowi, chirurdzy ogólni, ginekolodzy i położnicy i kardiolodzy.

Dzięki wyjątkowo zaawansowanej technologii obrazowania aparat USG Resona 7, w ginekologii i położnictwie, pozwala na odpowiednią ocenę ryzyka wystąpienia zespołów genetycznych płodu oraz istotnie wpływa na polepszenie diagnostyki nieprawidłowości Ośrodkowego Układu Nerwowego u płodu.

Chirurdzy naczyniowi, pracujący na aparacie Resona 7, wykorzystują innowacyjny system V Flow  do zaawansowanej naczyniowej analizy hemodynamicznej. Dodatkowo aparat USG Resona 7, u pacjentów ze schorzeniami naczyniowymi pozwala  na wyjątkowo czułe obrazowanie dopplerowskie naczyń tętniczych i żylnych.