dr Magdalena Kozicka

Specjalistka chirurgii plastycznej. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w zakresie Prawa w Ochronie Zdrowia. Doktorantka, asystent i wykładowca na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Wieloletni pracownik Centrum Symulacji Medycznej w Lublinie oraz koordynator przedmiotów dla studentów anglojęzycznych. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Międzynarodowego Towarzystwa Estetycznej Chirurgii Plastycznej, Polskiego Towarzystwa Leczenia Oparzeń i Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Zawodowo związana ze Wschodnim Centrum Leczenia Oparzeń i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Łęcznej oraz Centrum Onkologii Ziemi Lubelskiej w Lublinie.

Systematycznie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w kursach i konferencjach w kraju i za granicą. Odbyła szkolenia m.in. w Tunisie, Birmingham, Hongkongu oraz w Berlinie. Uczestniczyła w zagranicznych konferencjach z zakresu chirurgii plastycznej i rekonstrukcyjnej w Hiszpanii, Włoszech, Niemczech, Austrii i Meksyku.

Ma bogate doświadczenie w zabiegach dermatochirurgicznych, modelujących sylwetkę m.in. po masywnej redukcji wagi, chirurgii piersi i twarzy, zarówno estetycznych jak i po leczeniu nowotworowym. Zajmuje się również leczeniem oparzeń, ran przewlekłych oraz korekcją blizn. W jej codziennej pracy priorytetem jest bezpieczeństwo pacjenta.