Nasze nowoczesne centrum medyczne tworzą wykwalifikowani pasjonaci, lekarze kilkunastu specjalizacji, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem wspierają pacjentów w procesie leczenia. 

Dlaczego warto wybrać INMEDICO?

Kompleksowość i indywidualne podejście

To priorytety naszej codziennej działalności. Zaangażowanie zespołu INMEDICO daje gwarancję najwyższych standardów opieki nad pacjentem, trafności diagnozy i skuteczności przeprowadzanych zabiegów.

Dostęp do specjalistycznych konsultacji

Zapewniamy dostęp do specjalistycznych konsultacji lekarzy kilkunastu specjalizacji, zaawansowanej diagnostyki oraz szerokiego zakresu wyspecjalizowanych zabiegów.

Profesjonalna sala operacyjna

Wykonujemy zabiegi zarówno w trybie ambulatoryjnym, jak i w trybie jednego dnia. Umożliwia to profesjonalna sala operacyjna, spełniająca najwyższe standardy jakości gwarantujące bezpieczeństwo pacjenta.

Chirurgia zabiegów krótkoterminowych

W ramach działalności chirurgii zabiegów krótkoterminowych INMEDICO wykonywane są zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, chirurgii naczyniowej, urologii, chirurgii ogólnej, ginekologii. Do dyspozycji pacjentów oddane zostały kameralne pokoje, w których pod opieką profesjonalnego personelu pacjenci wracają do pełni sił.

Centrum Leczenia Ran Przewlekłych

W ramach Centrum Medycznego INMEDICO funkcjonuje jedyne w Tychach i jedno z nielicznych na terenie Śląska Centrum Leczenia Ran Przewlekłych. W tym miejscu pacjent dotknięty problemem rany przewlekłej znajdzie kompleksową, wielospecjalistyczną pomoc.

Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne INMEDICO

Wiemy, że tylko ciągły rozwój pozwala oferować najwyższą jakość. Z myślą o tym uruchomione zostało Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne INMEDICO, w którym odbywają się szkolenia, warsztaty, wykłady, cykliczne spotkania zarówno dla lekarzy, jak i pacjentów.

W INMEDICO działa również Centrum Rehabilitacji oraz Centrum Stomatologii. Nasze Centrum Medyczne położone jest w Tychach przy głównej drodze, a dla komfortu pacjentów przygotowane zostały liczne miejsca postojowe.