dr Kamila​ Dudzik

 

Jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach, dyplom lekarza uzyskała w 2004r.
W 2013 roku uzyskała tytuł specjalisty z położnictwa i ginekologii. Od 2009 r pracuje na oddziale ginekologii i położnictwa Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Tychach.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polskiego Towarzystwa Ginekologii Onkologicznej oraz członkiem ESGO, a także uczestnikiem wielu konferencji i sympozjów naukowych z zakresu ginekologii operacyjnej, ginekologii plastycznej i ginekologii onkologicznej oraz autorem kilku prac naukowych.

Zakres świadczonych usług to leczenie schorzeń okresu menopauzalnego, hormonalna terapia, antykoncepcja, zakładanie wkładek wewnątrzmacicznych i implantów, diagnostyka onkologiczna, kolposkopia, cytologia, szczepienia p/w HPV, leczenie schorzeń ginekologicznych w mięśniaku macicy, torbieli jajnika, leczenie wysiłkowego nietrzymania moczu, OAB, leczenie nadżerek, prowadzenie ciąży, USG ginekologiczne i położnicze.

Wykonywane zabiegi operacyjne to między innymi: laserowe nietrzymanie moczu, rewitalizacja pochwy, labioplastyka, plastyka pochwy i krocza, usuwanie kłykcin, pobieranie wycinków, konizacja szyjki macicy.